Ślubowanie klasy pierwszej

W dniu 2 października 2018 roku w Naszej Szkole odbyło się Ślubowanie Pierwszoklasistów. Uroczystość między innymi uświetnili : Pan Wójt Gminy Grybów - Piotr Krok, Pani Dyrektor Oświaty -Danuta Suder oraz Pani Sołtys Wsi Binczarowa- Marzena Szyszka.

Świeżo upieczeni uczniowie starali się jak najlepiej zaprezentować zdobywając medale z poszczególnych dziedzin nauki. Wszystkie zadania wykonywali celująco i zostawali nagradzani gromkimi brawami oraz medalami. Przed najważniejszym momentem aktu ślubowania zatańczyli Poloneza. Na zakończenie otrzymali upominki od przybyłych gości , rodziców, nauczycieli i starszych kolegów i koleżanek.

Przeżyte chwile na długą zostaną w Naszej pamięci. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.

Wychowawcy klasy 1a i 1b