Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Z ogromną radością dzielimy się z Państwem niezwykłymi chwilami, które miały miejsce w trakcie obchodów Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole. To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko okazją do świętowania, ale także do wyrażenia głębokiego szacunku i wdzięczności dla naszych Kochanych Babi i Dziadków.

Rozpoczęliśmy od uroczystej Mszy Świętej, w której wspólnie modliliśmy się, składając podziękowania za Babcie i Dziadków, ich mądrość, doświadczenie i niekończącą się miłość. Ta chwila była pełna refleksji nad rolą, jaką odgrywają w naszym życiu.

Następnie, młodzi artyści z przedszkola klas młodszych zajęli scenę, prezentując swoje zdolności w formie wzruszających wystąpień. Po nich przyszedł czas na utalentowanych uczniów klas 4-8. To było szczere wyrażenie szacunku i podziękowania dla naszych Babi i Dziadków, które sprawiło, że to święto stało się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Część artystyczną zakończyliśmy wspólną biesiadą przy zastawionym stole, przygotowaną przez Radę Rodziców. Ta chwila jedności i wspólnego dzielenia się posiłkiem była dla nas wszystkich niezwykle budująca.

Zapraszamy do kliknięcia w poniższe linki i obejrzenia pełnej fotorelacji!

Fotorelacja z części artystycznej