Niezykła lekcja chemii

W miniony piątek uczniowie klasy 3a i 3b mieli okazję doświadczyć czegoś zupełnie wyjątkowego - niezwykłej lekcji chemii, którą przeprowadził dla nich sam Pan Dyrektor. Pracownia chemiczna szkoły stała się areną fascynujących eksperymentów.

Pan Dyrektor, znany ze swojego zamiłowania do nauki i zaangażowania w rozwijanie ciekawości uczniów, postanowił osobiście poprowadzić tę niezwykłą lekcję.

Lekcja rozpoczęła się od krótkiej prezentacji, podczas której uczniowie zostali wprowadzeni w fascynujący świat chemii. Wykorzystując prosty i zrozumiały język, Pan Dyrektor opowiadał o tajemniczych właściwościach substancji chemicznych i ich roli w codziennym życiu. Uczniowie słuchali z zaciekawieniem, zadając wiele pytań.

Najbardziej pamiętnym momentem lekcji były jednak eksperymenty. Pan Dyrektor przygotował szereg widowiskowych doświadczeń, które wzbudziły zachwyt uczniów. Od barwnych reakcji chemicznych po tajemnicze dymy, każdy eksperyment był nie tylko pouczający, ale także niezwykle atrakcyjny wizualnie.

Po zakończeniu lekcji uczniowie opuszczali pracownię z rozświetlonymi twarzami i głowami pełnymi nowej wiedzy. Wrażenia z tej niezwykłej lekcji chemii na pewno pozostaną w ich pamięci na długo.

Ta wizyta w pracowni chemicznej nie tylko uatrakcyjniła proces nauki, ale także pobudziła ciekawość i zainteresowanie chemią wśród uczniów. To świetny przykład na to, jak edukacja może być fascynująca i inspirująca, gdy nauczyciele angażują się w proces nauczania z pasją i kreatywnością.

Po więcej zdjęć, które pokazują jak przebiegała niezwykła lekcja chemii oraz jak uczniowie wcielili się w rolę młodych chemików zapraszamy do naszych facebookowych postów.

(20+) Jak... - Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Binczarowej | Facebook

(20+) UWAGA! W... - Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Binczarowej | Facebook