ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - KLASY 4-8

Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą dekorację sali lekcyjnej - ciąg dalszy...

Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą dekorację sali lekcyjnej - ciąg dalszy
KLASA IV - za różnorodność, za połączenie historii z pracami uczniów.
KLASA VA - za wprowadzenie nastroju zadumy i refleksji nad świętem 11 listopada ( świeczki, białe ławki ułożone w kształt liczby 11 i czerwone pufy).
KLASA VB - za stworzenie patriotycznego wejścia do klasy oraz mapę Polski jako serce klasy.
KLASA VI - za oryginalność i twórczość, za ciekawość na temat życia Piłsudskiego; samoloty jako symbol zwycięstwa.
KLASA VII - za polską gościnność, serdeczne powitanie; pomysłowość w stworzeniu multimedialnej prezentacji oraz wprowadzenie w klimat.
KLASA VIII - za otwartość i prezentację swoich pomysłów; kreatywność przez duże K; koperty z fragmentami hymnu oraz ułożenie ławek w kształt liczby 11.

Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałe wprowadzenie do jutrzejszego świętowania