Rozstrzygnięcie konkursu z okazji Święta Niepodległości - klasy 1-3

Uwaga, rozstrzygnięcie kolejnego konkursu smile Z okazji Święta Niepodległości, Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najciekawszą dekorację sali lekcyjnej.

Wszystkie klasy spisały się na medal Komisja w składzie p. Monika Gruca, p. Małgorzata Hajduga, p. Anna Hojnor i ksiądz Adam przyznała następujące wyróżnienia:
KLASA I - za precyzyjność, pracowitość oraz pomysłowość w stworzeniu biało-czerwonych wachlarzy oraz misternych listków tworzących napis.
KLASA IIA - za kreatywność i połączenie historii ze współczesną technologią klocków LEGO; odbicie biało-czerwonych dłoni jako symbol niepodległości.
KLASA IIB - za balonowe dekoracje, której przygotowanie sprawiło uczniom najwięcej radości; za powrót do historii.
KLASA III - za pomysłowość oraz wykorzystanie materiałów ekologicznych oraz swoich odrysowanych dłoni w przedstawieniu symbolu narodowego.