"Rodzi się wiara, nadzieja, miłość" - mimodram

Trochę inaczej niż co roku wyglądała w naszej szkole bożonarodzeniowa "akademia". "Rodzi się wiara, nadzieja, miłość" - mimodram - taką formę zobaczyć mogli wszyscy uczniowie i zaproszeni goście na naszej nowej scenie (choć cały czas przy braku miejsca dla widzów).

W rolę aktorów - mimów (niemal profesjonalistów) wcieliła się grupa kilkunastu odważnych, uważnych, pracowitych, zdyscyplinowanych (co zobaczyć można było podczas przedstawienia) zapaleńców z klasy VII i VIII.
Było trochę poważniej, trochę współcześniej, trochę trudniej, trochę zaskakująco i wymagająco...
Jezus nie narodził się "trochę" - narodził się dla kogoś i po coś. I z tym związane było przesłanie spektaklu - pamiętajmy o nim i my.
Fotogaleria: