Kiermasz świąteczny na rzecz małej Hani Matiaszewskiej

"Kto ma w dobroci silną wolę
i silną chęć służby ludziom,
temu życie pieknym snem będzie..."
                                  J. Korczak

W dniach 18,19,20 grudnia w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy.
Wszyscy włożyli wiele serca i pomocy w przygotowania zapewniając miłą świąteczną atmosferę, która wszystkim się udzieliła. Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w świąteczne upominki i wypieki wykonane przez nauczycieli, dzieci i rodziców naszej szkoły. Dzięki Waszej wrażliwości ze sprzedaży z kiermaszu zebraliśmy 3050 złotych. Cała ta kwota została przekazana na leczenie i rehabilitację 10-miesięcznej Hani Matiaszewskiej.
Z całego serca dziekujemy Wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, Księdzu, którzy przyłączyli się do naszej szkolnej inicjatywy pomocy chorej  Hani. Po raz kolejny pokazaliście, że można na Was liczyć.
Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia spędzone w gronie najbliższych przyniosą wiele radości, ciepła i optymizmu, a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.